آخرین مقالات

نتیجه بازی رسمی لیگ مینی بسکتبال پسران استان البرز‌ بین تیم آتی البرز و تیم آینده سازان آریانا

بازی رسمی لیگ مینی بسکتبال پسران استان البرز‌ بین تیم آتی البرز و تیم آینده سازان آریانا با برتری قاطع نوگلان خوش آتیه تیم آتی البرز برگزار شد. با آرزوی موفقیت برای نوگلان آتی و به امید بردی دیگر... آینده متعلق به آتی است.  
ادامه مطلب

مقام چهارم لیگ دسته یک بسکتبال جوانان استان البرز‌ به تیم آتی پی جی ما رسید

در یک بازی نزدیک و پر هیجان در مرحله رده بندی لیگ دسته یک بسکتبال جوانان استان البرز‌ تیم دهکده آفتاب با برتری در مقابل تیم شایسته آتی پی جی ما به برتری دست یافت و موفق به کسب مقام سوم این مسابقات گردید. هرچند هیچکس تا قبل از این و در بین هیجده تیم شرکت کننده جایگاهی برای این تیم قایل نمی شد ولی تیم جوانان تلاشگر آتی پی جی ما که …
ادامه مطلب

بازی رسمی لیگ دسته یک بسکتبال جوانان استان البرز‌ در مرحله رده بندی بین تیم آتی پی جی ما و تیم دهکده آفتاب

اوج هیجان در بازی رسمی لیگ دسته یک بسکتبال جوانان استان البرز‌ در مرحله رده بندی برای کسب مقام سوم استان البرز بین تیم آتی پی جی ما و تیم دهکده آفتاب ساعت 17روز جمعه بیست و پنجم بهمن ماه در محل سالن بسکتبال آیت الله طالقانی کرج برگزار خواهد شد. با آرزوی موفقیت برای هر دو تیم و به امید یک بازی خوب، تماشاگرپسند و همراه با برد قاطع  جوانان آتی پی جی …
ادامه مطلب

بازی رسمی لیگ مینی بسکتبال پسران استان البرز‌ بین تیم آتی البرز و تیم آینده سازان آریانا

بازی رسمی لیگ مینی بسکتبال پسران استان البرز‌ بین تیم آتی البرز و تیم آینده سازان آریانا ساعت 15:00عصر جمعه بیست و پنجم بهمن ماه در محل سالن بسکتبال آیت الله طالقانی کرج برگزار خواهد شد. با آرزوی موفقیت برای نوگلان آتی و به امید بردی دیگر... آینده متعلق به آتی است.
ادامه مطلب

بازی رسمی لیگ بسکتبال نوجوانان دسته یک استان البرز‌ بین تیم آتی پی جی ما و تیم هیئت بسکتبال نظرآباد

اوج هیجان در بازی رسمی در نخستین بازی لیگ بسکتبال نوجوانان دسته یک استان البرز‌ در بین تیم آتی پی جی ما و هیئت بسکتبال نظرآباد ساعت 10:30روز جمعه هجدهم بهمن ماه که در محل سالن بسکتبال آیت الله طالقانی کرج برگزار خواهد شد. به امید یک بازی خوب، تماشاگرپسند و همراه یک شروع خوب و بردی دیگر... آینده متعلق به آتی است.
ادامه مطلب

قهرمانی تیم آتی پی جی ما در لیگ بسکتبال نونهالان دسته یک استان البرز‌

نوش جونشون....  کیف کردیم و لذت بردیم.... ایشالا روز به روز موفقیتشون رو ببینیم.  یک خسته نباشید جانانه به آقای مهدی خزائلی (سرمربی محترم و با دانش باشگاه)  که امپراطور بودن برازندشونه و خدا قوت به آقای احمد محرابی عزیز (سرپرست تیم) که بسیار زحمت تیم رو کشیدند. سپاس از خانواده‌ بزرگ آتی که در بازی فینال سنگ تمام گذاشتن و تیم رو با تشویق های هماهنگ و جانانه حمایت کردند.
ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره موبایل یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش